Klasikiniai vestuviniai žiedai

Klasikiniai vestuviniai žiedai

Įsivaizduokite, kad skubiai turite palikti savo namus ir su savimi pasiimti tik kelis asmeninius daiktus. Nežinia, ką tiksliai Jūs pasirinktumėte, bet galime garantuoti -tarp tų atsitiktinių daiktų visada bus kažkokia brangi nuotrauka ir, žinoma, vestuvinis žiedas.Taigi vestuvinis žiedas nėra tik paprastas simbolis ar...

Įsivaizduokite, kad skubiai turite palikti savo namus ir su savimi pasiimti tik kelis asmeninius daiktus. Nežinia, ką tiksliai Jūs pasirinktumėte, bet galime garantuoti -tarp tų atsitiktinių daiktų visada bus kažkokia brangi nuotrauka ir, žinoma, vestuvinis žiedas.

Taigi vestuvinis žiedas nėra tik paprastas simbolis ar priemonė kitiems parodyti, kad esate "užimtas", laimingas ir kad joks priešingos lyties atstovas negali tikėtis iš Jūsų nieko daugiau kaip tik draugiškų santykių. Žiedelis yra vienintelis dalykas, kuris lieka Jums po vestuvių dienos visam gyvenimui, tad dažniausiai su laiku jis tampa toks asmeniškai brangus, kad, nors ir liktumėte be nieko - užtenka turėti jį.

Kai šalia neturite mylimo žmogaus, visada su savimi turite priminimą, kad nesate vienišas - yra kažkas, kas Jus supranta, palaiko ir rūpinasi. Ir tam žmogui nesvarbu, kad Jūs šiuo metu susivėlęs ir piktas, jam nesvarbūs ir Jūsų charakterio minusai - jis Jus myli tokį, koks esate. Toks priminimas, tikriausiai, sukuria vienus iš maloniausių pojūčių mūsų gyvenime. Pojūtis toks stiprus, kad gali suteikti visas Jums tuo metu reikalingas emocijas - ar nusiraminimą, ar paguodą, ar laimę, o dažniausiai - paprasčiausią džiaugsmo šypseną.

Štai kodėl vestuvinių žiedų išsirinkimas yra svarbus žingsnis. Atminkite, kad Jūs išsirenkate daiktą, kuris Jums nuolat primins, jog kažkam esate svarbiausias visame pasaulyje.

Skaityti plačiau..