Atlikti darbai

Atlikti darbai

FASHION GOLD

VYTO IR KRISTINOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Šie auksiniai vestuviniai žiedai – tikra meno išraiška. Nelygus žiedo reljefas atrodo labai įspūdingai, tad jei ieškote šio to ypatingo, nekasdienio ir traukiančio akį, šie vestuviniai žiedai bus tobulas pasirinkimas.

 • Išparduota
FASHION GOLD

TOMO IR INGOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Prabangios geltono aukso spalvos vestuviniai žiedai alsuoja didybe, prabanga, solidumu. Nelygus, ornamentuotas žiedų paviršius suteikia originalumo, todėl bus puikus sprendimas jaunavedžiams, trokštantiems šio to ypatingo ir nekasdienio. Auksiniai vestuviniai žiedai Jam ir Jai Vilniuje – platus pasirinkimas gera kaina.

 • Išparduota
FASHION GOLD

RIMO IR NERINGOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Jam ir Jai skirti vestuviniai žiedai alsuoja išskirtinumu. Juodas matinis paviršius atrodo nepriekaištingai, įmantriai ir traukia dėmesį. Šie minimalistiniai subtilūs vestuviniai žiedai tiks bet kokio amžiaus jaunavedžiams, trokštantiems išskirtinių žiedų. Vestuviniai žiedai Vilniuje – „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

DARIAUS IR KRISTINOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Prabangūs balto aukso vestuviniai žiedai. Vyriškas vestuvinis žiedas yra platus, iš šonų turi blizgias briaunas, bet į akis krenta šilkinis, matinis, lengvai pašiauštas paviršius. Moteriškas vestuvinis žiedas spinduliuoja eleganciją, suteikiamą visu perimetru einančios briliantų juostelės. Vestuviniai žiedai Vilniuje.

 • Išparduota
FASHION GOLD

ANDRIAUS IR AURELIJOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Balti vestuviniai žiedai, išsiskiriantys neįprastu, originaliu paviršiumi. Nelygus reljefas žiedams suteikia įmantrumo, todėl šie žiedai bus tobulas pasirinkimas norintiems savo rankas papuošti originaliais vestuviniais žiedais. „Fashion Gold“ salone Vilniuje rasite ne tik šiuos, bet ir daug kitų žiedų Jam ir Jai.

 • Išparduota
FASHION GOLD

MANTO IR ANŽELIKOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Auksiniai vestuviniai žiedai Jam ir Jai konkurencinga kaina. Abu žiedai turi tarsi šiurkštų, kiek matinį, nelygaus paviršiaus reljefą. Vyriškas žiedas juodos spalvos, moteriškas – sidabriškai pilkas, su unikaliu neapdirbtu deimantu. Šie vestuviniai žiedai atrodo labai solidžiai, bet drauge minimalistiškai ir subtiliai.

 • Išparduota
FASHION GOLD

JONO IR IEVOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Rausvo aukso vestuviniai žiedai su išraiškinga, balto aukso juostele. Klasikos ir originalumo derinys, tobulai tinkantis moterims ir vyrams. Auksas visada madingas, tad ilgalaikėje perspektyvoje žiedai bus stilingi. Juvelyrikos salone „Fashion Gold“ Vilniuje Jūsų laukia šie vestuviniai žiedai bei daug kitų pasirinkimų

 • Išparduota
FASHION GOLD

SLAVOS IR JULIJOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Balti vestuviniai žiedai, išsiskiriantys neįprastu, originaliu paviršiumi. Nelygus reljefas žiedams suteikia įmantrumo, todėl šie žiedai bus tobulas pasirinkimas norintiems savo rankas papuošti originaliais vestuviniais žiedais. „Fashion Gold“ salone Vilniuje rasite ne tik šiuos, bet ir daug kitų žiedų Jam ir Jai.

 • Išparduota
FASHION GOLD

ROBERTO IR GINTARĖS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Įspūdingas balto aukso sužadėtuvių žiedas su briliantais. Brangakmenių juostelė juosia visą žiedo perimetrą. Žiedas alsuoja prabanga, sumišusia su neapsakoma elegancija. Briliantų spindesys atrodo nepriekaištingai ir papuoš kiekvienos damos ranką. Platus sužadėtuvių žiedų pasirinkimas Vilniuje, „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

KRISTINOS SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDAS

Elegantiška auksinė deimantinė juostelė vestuvėms, sužadėtuvėms. Balto aukso spindesys ir prabanga žavi, tačiau dar didesnį įspūdį daro originaliai „įsodinti“ briliantai. Toks vestuvių žiedas moterį privers jaustis tikra karaliene. Klasikiniai ir originalūs vestuviniai žiedai Vilniuje – „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

MILDOS VESTUVINIS ŽIEDAS

Auksinė deimantinė juostelė – moters svajonė. Briliantų karūna žiedui suteikia įspūdingos prabangos, rafinuoto spindesio. Specialus tvirtinimas išdidina brangakmenius. Ieškantys klasikos ir prabangos derinio turėtų nedvejodami pirkti šį žiedą, papuošiantį kiekvienos moters ranką. Žiedai Vilniuje, „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

JUOZO IR ASTOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Auksiniai vestuviniai žiedai Jam ir Jai – klasika su kristu prabangos. Balto aukso žiedai išsiskiria žavingu, rafinuotu spindesiu. Vyriškas vestuvinis žiedas – tikras klasikos pavyzdys. Moteriškas vestuvinis žiedas su briliantus – grakštus ir elegantiškas, atspindintis nepriekaištingą minimalizmą.
 

 • Išparduota
FASHION GOLD

MYKOLO IR RITOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Auksiniai vestuviniai žiedai Jam ir Jai – panašūs ir drauge kontrastingi. Vyriškas vestuvinis žiedas platus, kontrasto suteikia per vidurį einanti geltono aukso juostelė. Moteriškas vestuvinis žiedas su briliantais – elegantiškas, stilingas ir prabangus. Kokybiški vestuviniai žiedai Vilniuje – „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

DOMINYKO IR KAROLINOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Klasikiniai vestuviniai žiedai – neapsakomas rafinuotumas, elegancija ir subtili prabanga. Baltas auksas išsiskiria ypatingu žėrėjimu ir skaistumu. Jis tinka ir vyrams, ir moterims. Lygaus paviršiaus vestuviniai žiedai yra tikras minimalizmo įsikūnijimas. Šiuos vestuvinius žiedus galite įsigyti „Fashion Gold“ Vilniuje.

 • Išparduota
FASHION GOLD

AGNĖS VESTUVINIS ŽIEDAS

Vestuvinis  žiedas (deimantinė juostelė) su brangakmeniais moteriai suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, grakštumo ir elegancijos. Dailiai visą žiedo perimetrą juosianti briliantų juostelė žėri ypatinga prabanga. Neabejokite, šis sužadėtuvių žiedas pelnys kiekvienos damos simpatijas! Įsigykite jį „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

SAULIAUS IR AUROS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Švelniai matiniai auksiniai vestuviniai žiedai jaunikiui ir nuotakai. Auksas – klasika, atrodanti itin prabangiai. Šie vestuviniai žiedai platūs, masyvūs ir solidūs. Kraštuose žiedus juosia blizgaus paviršiaus briaunos, bet akcentas – didžiąją dalį užimantis matinis paviršius. Minimalistiniai žiedai visuomet stilingi.

 • Išparduota
FASHION GOLD

ALEKSO VESTUVINIS ŽIEDAS

Platus, masyvus vestuvinis žiedas – minimalizmas su klasikos ir prabangos priskoniu. Švelniai matinis žiedo paviršius dar labiau paryškina subtilumą ir daro žiedą išskirtiniu. Auksiniai vestuviniai žiedai Vilniuje, „Fashion Gold“ salone – čia rasite nepaprastai platų žiedų vestuvėms pasirinkimą.

 • Išparduota
FASHION GOLD

AIDO IR AISTĖS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Komplektas, kurį sudaro trys žiedai Jai. Tai – tobula vyro dovana vestuvių proga savo išrinktajai.  Auksiniai žiedai su skirtingo dydžio briliantais ir platus, masyvus, blizgaus aukso minimalistinis žiedas. Žiedų komplektas – puikus sprendimas, leisiantis lengvai suderinti aksesuarus ir rasti tobulą kiekvienai progai.

 • Išparduota
FASHION GOLD

JULIJOS ŽIEDŲ KOMPLEKTAS

Žiedų komplektas moteriai – prabangi vyro dovana. Deimantinės juostelės skiriasi briliantų dydžiais ir tvirtinimo tipais, kas kiekvienam žiedui suteikia unikalumo. Prabangus sužadėtuvių žiedas su dideliu žydru briliantus – įstabus pasirinkimas. Žiedų komplektas leis moteriai turėti net kelis ypatingus žiedus.

 • Išparduota
FASHION GOLD

MARKO IR DIANOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Stilingi, masyvūs auksiniai vestuviniai žiedai – trokštantiems originalumo, prabangos ir išskirtinumo. Šiek tiek kampuotas žiedų reljefas atrodo labai moderniai, o minimalistinės detalės paryškina žiedų subtilumą. Patiks tiems, kurie nori įspūdžio ir masyvumo. Vestuviniai žiedai Vilniuje, „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

ARNO IR ŽIVILĖS VESTUVINIAI IR SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDAI

Vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų komplektas. Geltono aukso vestuviniai žiedai turi kiek išgaubtą paviršių, subtilumo ir papildomo žavesio suteikia nelygus žiedų reljefas. Sužadėtuvių žiedas su briliantais nepaprastai elegantiškas ir drauge subtilus. Žiedų komplektas moteriai leis nešioti du žiedus drauge!

 • Išparduota
FASHION GOLD

ARTŪRO IR VILMOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Minimalistinio dizaino, platūs auksiniai vestuviniai žiedai. Baltas auksas atrodo labai, šiek tiek šiurkštintas ir matinis žiedų paviršius suteikia solidumo. Šie vestuviniai žiedai yra platūs, atrodo masyvūs. Moteriškas vestuvinis žiedas dekoruotas keturių briliantų eilute. Idealiai tiks trokštantiems įspūdžio.

 • Išparduota
FASHION GOLD

AUGIO IR SIGOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Auksiniai vestuviniai žiedai, spinduliuojantys galią, prabangą ir solidumą. Vyriškas vestuvinis žiedas platus, masyvus, turintis matinį paviršių. Moteriškas žiedas plonas, subtilus, elegantiškas, bet prabangus – už tai reikėtų dėkoti įspūdingiesiems briliantams. Vestuviniai žiedai Vilniuje – „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

MONIKOS VESTUVINIS ŽIEDAS

Auksinis vestuvinis  žiedas su briliantais. Geltonas auksas – topų nepaliekanti klasika. O briliantų karūna – žavingas, prabangus ir elegantiškas akcentas. Kiekviena dama, kurios ranką puoš toks sužadėtuvių žiedas, jausis it karalienė. Platus sužadėtuvių žiedų pasirinkimas Jūsų laukia Vilniuje, „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

ROMO IR BEATOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Auksiniai vestuviniai žiedai Jam ir Jai. Geltonas auksas visuomet madingas ir prabangus, dar daugiau įspūdžio suteikia žiedų plotis ir įrėžimai lygiame žiedų paviršiuje. Moteriškas vestuvinis žiedas dekoruotas spalvotais briliantais, kurie netaisyklingai pabirę per visą žiedo perimetrą – ši detalė suteikia originalumo.

 • Išparduota
FASHION GOLD

AUGUSTO IR DOVILĖS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Vestuviniai žiedai, apjungiantys minimalizmo subtilumą ir brangakmenių prabangą. Vyriškas žiedas platus, specialiai sukurto ir ilgai išliekančio grublėto paviršiaus, su briliantu. Moterišką vestuvinį žiedą puošia briliantų juostelė, suteikianti elegancijos, spindesio. Vizualiai skirtingus žiedus vienija brangakmeniai.

 • Išparduota
FASHION GOLD

MINDAUGO IR JOLANTOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Komplektas, sudarytas iš vestuvinių žiedų poros ir sužadėtuvių žiedo. Kontrastingi, bet jungiami prabangos ir rafinuoto subtilumo. Vestuviniai žiedai labai originalūs, išsiskiriantys juodos spalvos atspalviu bei ypatingu blizgesiu. Geltono aukso sužadėtuvių žiedas su briliantais papuoš kiekvienos moters ranką.

 • Išparduota
FASHION GOLD

KAROLIO IR INDRĖS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Išskirtiniai vestuviniai žiedai Jam ir Jai – auksas, padengtas juodu rodžiu. Šie žiedai – visiška priešingybė įprastiems vestuviniams žiedams. Tai bus drąsus, originalus ir akį traukiantis pasirinkimas. Blizgūs, unikalūs juodo atspalvio vestuviniai žiedai iš aukso – rinkitės „Fashion Gold“ salone, Vilniuje.

 • Išparduota
FASHION GOLD

LINO IR RASOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Balta ir juoda – šių spalvų kontrastas išryškėja žvelgiant į šiuos vestuvinius žiedus. Iš abiejų pusių per visą perimetrą žiedus juosia blizgi balto aukso juostelė, o originalumo suteikia per centrą besidriekiantis nelygaus reljefo, meteorito raštą atspindintis graviravimas. Unikalumas, originalumas ir prabanga.

 • Išparduota
FASHION GOLD

DALIAUS IR GABRIELĖS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Auksiniai vestuviniai žiedai Vilniuje – ieškantiems klasikos, bet drauge trokštantiems šio to išskirtinio. Raudono aukso žiedai išsiskiria subtiliu kontrastu, atsirandančiu dėl tamsios, nelygaus reljefo juostelės, juosiančios žiedus per visą perimetrą. Įsigykite šiuos vestuvinius žiedus Vilniuje, „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

JUSTO IR ŽIVILĖS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Žiedų komplektas moteriai leidžia turėti prabangų žiedą kiekviena gyvenimiška proga: į sporto klubą, prie vakarinės suknelės, kasdienai į darbą ir kt. Komplektą sudaro subtilūs, minimalistiniai auksiniai žiedai, prabanga alsuojanti deimantinė juostelė bei platus, masyvus žiedas. Žiedai Vilniuje – „Fashion Gold“.

 • Išparduota
FASHION GOLD

MARIAUS IR SIMONOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Išskirtiniai, masyvūs auksiniai vestuviniai žiedai. Jų plotis, storis ir masyvumas tiesiog trykšta prabanga bei solidumu. Blizgaus ir nelygaus paviršiaus kontrastas puošia vyrišką žiedą, o briliantų eilutė elegancijos suteikia masyviam moteriškam. Tobulas tandemas trokštantiems dėmesį kaustančių vestuvinių žiedų!

 • Išparduota
FASHION GOLD

EDGARO IR EMILIJOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Raudono aukso vestuviniai žiedai Jam ir Jai. Žiedai masyvūs, prabangūs. Vyriškas vestuvinis žiedas žavi subtiliu minimalizmu, lengvu blizgesiu ir solidumu. Moteriškas vestuvinis žiedas išsiskiria pločiu ir lygiame paviršiuje įsitaisiusiais dešimt įstabių briliantų. Vestuviniai žiedai Vilniuje – „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

ANTANO IR ERIKOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Vestuviniai žiedai iš balto aukso – neprilygstama elegancija, prabangus žvilgesys ir akį kaustantis subtilumas. Vyriškas žiedas išsiskiria stilingu blizgumu ir klasikiniu kiek gaubtu paviršiumi. Minimalistinis dizainas atrodo labai išraiškingai. Moteriškas žiedas su briliantais – kiekvienos moters svajonė.

 • Išparduota
FASHION GOLD

LAIMIO IR OLGOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Stilingas rausvo aukso žiedų komplektas – vestuviniai žiedai ir deimantinė juostelė, kurią galima nešioti pagal galimybes. Vestuviniai žiedai platūs, masyvūs, išsiskiriantys kiek matiniu paviršiumi. Deimantinė juostelė elegantiška ir moteriška – ši briliantų eilutė pelnys kiekvienos moters simpatijas.

 • Išparduota