Vestuviniai žiedai

Štai ir atėjo ypatinga diena – mylimas žmogus Jus išskyrė iš kitų ir pasiūlė įsipareigoti vienas kitam visam gyvenimui. Kartu džiaugiatės, organizuojate būsimas vestuves su dideliu užsidegimu ir visas  pasaulis, berods, Jums po kojomis. Jūsų artėjančia švente džiaugiamės ir mes. Jei jau svarstote, kokie vestuviniai žiedai...

Štai ir atėjo ypatinga diena – mylimas žmogus Jus išskyrė iš kitų ir pasiūlė įsipareigoti vienas kitam visam gyvenimui. Kartu džiaugiatės, organizuojate būsimas vestuves su dideliu užsidegimu ir visas  pasaulis, berods, Jums po kojomis. Jūsų artėjančia švente džiaugiamės ir mes. Jei jau svarstote, kokie vestuviniai žiedai puoš judviejų rankas, siūlome pagrindinį šios šventės simbolį įsigyti ar užsakyti individualiai gamybai „Fashion Gold“ el. parduotuvėje, salone.

 

Nuo jau pagamintų žiedų iki papuošalo pagal individualų dizainą

 

Siūlome platų įvairiausių jau pagamintų vestuvinių žiedų pasirinkimą: nuo kuklių, turinčių nedidelius papuošimus, iki išskirtinių, spindėte spindinčių. Nenorite klasikinės gelsvos aukso spalvos žiedo? Ne bėda: galime Jums pasiūlyti įvairių balto, raudono, netgi juodo, melsvo ar žalio aukso žiedelių, taip pat – žiedus iš platinos, sidabro. Iš viso savo asortimente turime apie 1 300 žiedų modelių, tad išsirinkti gali kiekvienas.

 

Taip pat esame pasirengę pagaminti žiedą pagal individualų, Jūsų pasirinktą dizainą. Jei norite unikalaus gaminio, tačiau pritrūkote idėjų – rezervuokite laiką susitikimui su „Fashion Gold“ dizainere. Ji padės paruošti vestuvinių žiedų brėžinį, eskizą ar 3D modelį.

 

Aptarkime, kuo skiriasi klasikiniai ir modernūs žiedai:

 

 • Klasikiniai. Tokio dizaino vestuviniai žiedai pasižymi ypatingu subtilumu ir elegancija. Jie gana paprasti, kuklūs, tačiau taip pat gali būti dekoruojami nedideliu brangakmeniu. Be to, galima derinti kelių spalvų metalą. Vienas klasikinių žiedų privalumų – tai, jog jie visuomet populiarūs, skoningi ir lengvai derinami su kitais juvelyriniais dirbiniais.
 • Modernūs. Modernūs žiedai paprastai pasižymi neįprastu, originaliu ir unikaliu dizainu. Tokie meilės simboliai drąsiai gausiau dekoruojami: naudojami ir skirtingi brangieji akmenys, ir graviravimas, išskirtinės paviršiaus tekstūros kūrimas. Būtent šio modelio žiedai dengiami išskirtinės spalvos (melsvu, juodu ir pan.) metalu. Jei jau turite viziją, kaip turėtų atrodyti jūsų svajonių žiedai, mielai ją įgyvendinsime.

 

Primename, kad tiek klasikiniai, tiek modernūs, unikalaus dizaino vestuviniai žiedai gali būti gaminami iš „Fashion Gold“ arba Jūsų pristatyto aukso. Pirmuoju atveju žiedus galite tiesiog užsakyti internetu.

 

Fashiongold.lt ir juvelyrikos salonuose galite įsigyti puikiai žinomų gamintojų žiedų. Keli pavyzdžiai – „Gerstner“ žiedai, labiausiai vertinami Europoje, taip pat žinomos vokiškos kompanijos „Rausmayer” gaminiai. Vertinantiems išskirtinę kokybę, prabangų dizainą siūlome ir „Fashion Gold” kolekcijos žiedus. Pritaikę naująją technologiją „Mokume“, galime sukurti vienetinius žiedelius pagal kiekvieno individualius poreikius.

 

Ką dar apsvarstyti renkantis žiedus?

 

Renkantis vestuvinius žiedus, be stiliaus reikėtų apgalvoti ir dar kelis niuansus:

 

 • Lankelio plotį. Klasikiniai žiedai yra gana ploni, 4 mm pločio, tačiau esama ir kiek platesnių, siekiančių 6 mm. Visgi galite rinktis įvairaus pločio žiedus. Renkantis geriausia atsižvelgti ne tik pirštų formą, ilgį, bet ir tiesiog patogumą: itin platūs žiedai gali trinti, kliudyti laisvai judinti pirštus, o labai ploni – tiesiog deformuotis nuo nešiojimo.
 • Papuošalo svorį. Paprastai moteriški vestuviniai žiedai sveria apie 6, vyriški – apie 9 g. Toks svoris pernelyg neapsunkina pirštų, tačiau tuo pačiu užtikrina, kad žiedas būtų kokybiškas – juk jo svoris priklauso nuo aukso kiekio.
 • Prabą. Praba nurodo, kiek gryno brangiojo metalo yra 1 000 g svorio lydinyje. Jei renkatės auksą, rekomenduojame žiedus, kurių praba yra 585 (14 K). Tiek auksas, tiek sidabras yra minkšti metalai, tad juos sulydyti su kitais – labai naudinga.
 • Paviršiaus tekstūrą, dekoro detales. Jūsų žiedai gali išsiskirti įvairiais sprendimais. Nesijaudinkite, jei būsimo vyro ar žmonos nuomonė skiriasi nuo Jūsiškės – tuomet tereikia atrasti bendrą papuošalų bruožą. Žiedus galite dekoruoti skirtingos formos, dydžio, rūšies brangakmeniais, įvairiomis graviūromis (nuo klasikinio inicialų ir datos iki teminio, pvz. etnografinio raižinio), tekstūra (paviršius gali būti lygus ir reljefinis, matinis ir blizgus).  

 

Atminkite, kad pasirinkti vestuviniai žiedai laikui bėgant bus ne tik santuokos simbolis, bet ir vienas iš brangiausių asmeninių daiktų, su kuriuo tiesiog negalėsite išsiskirti. Neskubėkite rinkdamiesi: tegul šis papuošalas atitinka visus, net subtiliausius lūkesčius. Jei dvejojate, pasitarkite su mūsų komanda: susiekite telefonu, el. paštu ar tiesiog užsukę į saloną.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

VYTO IR KRISTINOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Šie auksiniai vestuviniai žiedai – tikra meno išraiška. Nelygus žiedo reljefas atrodo labai įspūdingai, tad jei ieškote šio to ypatingo, nekasdienio ir traukiančio akį, šie vestuviniai žiedai bus tobulas pasirinkimas.

 • Išparduota
FASHION GOLD

TOMO IR INGOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Prabangios geltono aukso spalvos vestuviniai žiedai alsuoja didybe, prabanga, solidumu. Nelygus, ornamentuotas žiedų paviršius suteikia originalumo, todėl bus puikus sprendimas jaunavedžiams, trokštantiems šio to ypatingo ir nekasdienio. Auksiniai vestuviniai žiedai Jam ir Jai Vilniuje – platus pasirinkimas gera kaina.

 • Išparduota
FASHION GOLD

RIMO IR NERINGOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Jam ir Jai skirti vestuviniai žiedai alsuoja išskirtinumu. Juodas matinis paviršius atrodo nepriekaištingai, įmantriai ir traukia dėmesį. Šie minimalistiniai subtilūs vestuviniai žiedai tiks bet kokio amžiaus jaunavedžiams, trokštantiems išskirtinių žiedų. Vestuviniai žiedai Vilniuje – „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

DARIAUS IR KRISTINOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Prabangūs balto aukso vestuviniai žiedai. Vyriškas vestuvinis žiedas yra platus, iš šonų turi blizgias briaunas, bet į akis krenta šilkinis, matinis, lengvai pašiauštas paviršius. Moteriškas vestuvinis žiedas spinduliuoja eleganciją, suteikiamą visu perimetru einančios briliantų juostelės. Vestuviniai žiedai Vilniuje.

 • Išparduota
FASHION GOLD

ANDRIAUS IR AURELIJOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Balti vestuviniai žiedai, išsiskiriantys neįprastu, originaliu paviršiumi. Nelygus reljefas žiedams suteikia įmantrumo, todėl šie žiedai bus tobulas pasirinkimas norintiems savo rankas papuošti originaliais vestuviniais žiedais. „Fashion Gold“ salone Vilniuje rasite ne tik šiuos, bet ir daug kitų žiedų Jam ir Jai.

 • Išparduota
FASHION GOLD

MANTO IR ANŽELIKOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Auksiniai vestuviniai žiedai Jam ir Jai konkurencinga kaina. Abu žiedai turi tarsi šiurkštų, kiek matinį, nelygaus paviršiaus reljefą. Vyriškas žiedas juodos spalvos, moteriškas – sidabriškai pilkas, su unikaliu neapdirbtu deimantu. Šie vestuviniai žiedai atrodo labai solidžiai, bet drauge minimalistiškai ir subtiliai.

 • Išparduota
FASHION GOLD

JONO IR IEVOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Rausvo aukso vestuviniai žiedai su išraiškinga, balto aukso juostele. Klasikos ir originalumo derinys, tobulai tinkantis moterims ir vyrams. Auksas visada madingas, tad ilgalaikėje perspektyvoje žiedai bus stilingi. Juvelyrikos salone „Fashion Gold“ Vilniuje Jūsų laukia šie vestuviniai žiedai bei daug kitų pasirinkimų

 • Išparduota