Sužadėtuvių žiedai

Sužadėtuvių žiedai yra poros santykių įprasminimo ir meilės priesaikos simbolis. Sužadėtuvės – kiekvienam ypatinga šventė, kuri byloja apie mylimųjų pasiruošimą santuokai ir šeiminiam gyvenimui. Visgi atrasti tinkamiausią žiedą savo žaviajai, nepakartojamai mylimajai gali būti nelengva. Tam, kad būtų paprasčiau atsirinkti...

Sužadėtuvių žiedai yra poros santykių įprasminimo ir meilės priesaikos simbolis. Sužadėtuvės – kiekvienam ypatinga šventė, kuri byloja apie mylimųjų pasiruošimą santuokai ir šeiminiam gyvenimui. Visgi atrasti tinkamiausią žiedą savo žaviajai, nepakartojamai mylimajai gali būti nelengva. Tam, kad būtų paprasčiau atsirinkti tobulą variantą iš Fashiongold.lt asortimento, patariame vadovautis keliais pasirinkimo kriterijais.

 

Pagrindinis kriterijus – pati mylimoji

 

Sužadėtuvių žiedai su deimantu – klasikinis variantas. Visgi esama ne vieno jų modelio. Be to, reikia apgalvoti ir kitas puošybos detales, dydį. Pasirinkti bus lengva, jei visus sprendimus priimsite orientuodamiesi į mylimą moterį: jos charakterį, gyvenimo būdą, pomėgius, stilių. Svarbiausia apsispręsti dėl žiedo:

 

 • Modelio. Fashiongold.lt asortimentą sudaro klasikiniai, modernūs, „Halo“ (su briliantų linija aplink centrinį akmenį), spalvotaisiais brangakmeniais puošti ir žymių dizainerių kurti sužadėtuvių žiedai. Įvertinkite, kokio stiliaus aprangą ir kitus papuošalus renkasi mylimoji, ar ji mėgsta ekstravaganciją, prabangą, ar mieliau renkasi subtilumą, kuklumą. Jei išrinktoji vertina išskirtinumą, nedvejokite rinkdamiesi originalius, dizainerių kurtus papuošalus.
 • Metalo. Paprastai pasirenkami auksiniai žiedai. Tačiau tinkamas ne tik klasikinis geltonas ar raudonas auksas, bet ir baltas. Jei pageidaujate, žiedelį galime padengti įvairiaspalviais aukso lydiniais – galutinis rezultatas bus melsvas, žalsvas ar net juodas. Pastaruoju metu vis populiaresni ir sidabriniai, platininiai sužadėtuvių žiedai su deimantu.
 • Brangakmenio. Deimantas – nenuginčijamas lyderis renkantis brangųjį akmenį. Visgi siūlome atkreipti dėmesį ir į kitus variantus: safyrą, smaragdą, rubiną, ametistą, citriną, akvamariną. Taip pat puikiai ant žiedo atrodo ir perlai. Be to, specifine spalva gali pasižymėti ir pats deimantas – jis gali būti melsvas, juodas, gelsvas ir panašiai. Taip pat svarbu įvertinti ir karatų kiekį – jis nulemia ne tik akmens dydį, bet ir kainą.
 • Dydžio. Sužadėtuvių žiedai labai dažnai kelia daugiausiai dvejonių dėl dydžio. Visgi jį nustatyti ne taip ir sunku – tiesiog išmatuokite kitus mylimosios nešiojamus žiedus. Tai padaryti paprasta: pridėkite vidinę žiedo dalį prie liniuotės ir nufotografuokite. Taip pat galite nunešti žiedą į juvelyrikos saloną arba tiesiog pasirinkti dažniausiai tinkantį, 16.5 dydžio žiedą (su sąlyga, kad prireikus jį bus galima padidinti arba sumažinti).

 

Jei esate tikri dėl teigiamo mylimosios atsakymo ir žiedas tėra mielas, simboliškas formalumas, galite rinktis žiedų komplektą. Jį sudaro tarpusavyje puikiai derantys sužadėtuvių ir vestuvių žiedas. Tokiu atveju ne tik sutaupysite, bet ir išvengsite pasirinkimo rūpesčių netolimoje ateityje.

 

„Fashion Gold“ – ieškantiems ne tik geros kainos, bet ir išliekamosios vertės

 

Sužadėtuvių žiedai su deimantu ar kitokiu brangakmeniu nėra spontaniškas pirkinys. Juk norisi, kad jis keltų mylimajai džiaugsmą kasdien. Sužadėtuvių žiedai turi būti ne tik dailūs ir turėti gilią simbolinę reikšmę, bet taip pat būti patvarūs, nes šis papuošalas rankas puošia kiekvieną dieną.

 

Siekdami tokio tikslo salono ir el. parduotuvės asortimentą sudarome tik iš griežčiausius kokybės reikalavimus atitinkančių gaminių. Žiedus gaminame iš sertifikuotų metalų ir brangiųjų akmenų, kuriuos tiesiogiai perkame iš biržos. Be to, pasitikime tik visame pasaulyje puikiai žinomais ir vertinamais gamintojais, dizaineriais. Dėl šios priežasties bet kuris mūsų sužadėtuvių žiedas yra ne tik žavus savo dizainu, bet ir turi išliekamąją vertę.

 

Sukaupėme daugiau nei 30 metų patirties ir puikiai išmanome specialią briliantų tvirtinimo techniką – ji užtikrina, kad brangakmeniai neiškris. Be to, visuomet nepriekaištingai parenkame žiedo storį, plotį ir taip pasirūpiname tobula papuošalo konstrukcija.

 

Įvertinote visus kriterijus, tačiau pasirinkti geriausią žiedą vis tiek nelengva? Nesate tikri, kuo skiriasi keli panašūs sužadėtuvių žiedai su deimantu? Norite apie specifinį gaminį sužinoti daugiau? Nedvejodami susisiekite ir pasikonsultuokite: juk Jūsų išrinktosios rankų verti tik geriausi sužadėtuvių žiedai.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

Sužadėtuvių žiedas „Ara"

500,00 €

Balto aukso halo formos sužadėtuvių žiedas su tikru deimantu - pasipirškite savo mylimajai ir šis papuošalas visą gyvenimą primins šią ypatingą akimirką.

  FASHION GOLD

  Sužadėtuvių žiedas „Eta"

  250,00 €

  Balto aukso halo formos sužadėtuvių žiedas su tikru deimantu - pasipirškite savo mylimajai ir šis papuošalas visą gyvenimą primins šią ypatingą akimirką.