List of products by brand FASHION GOLD

FASHION GOLD

AGNĖS VESTUVINIS ŽIEDAS

Vestuvinis  žiedas (deimantinė juostelė) su brangakmeniais moteriai suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, grakštumo ir elegancijos. Dailiai visą žiedo perimetrą juosianti briliantų juostelė žėri ypatinga prabanga. Neabejokite, šis sužadėtuvių žiedas pelnys kiekvienos damos simpatijas! Įsigykite jį „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

AIDO IR AISTĖS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Komplektas, kurį sudaro trys žiedai Jai. Tai – tobula vyro dovana vestuvių proga savo išrinktajai.  Auksiniai žiedai su skirtingo dydžio briliantais ir platus, masyvus, blizgaus aukso minimalistinis žiedas. Žiedų komplektas – puikus sprendimas, leisiantis lengvai suderinti aksesuarus ir rasti tobulą kiekvienai progai.

 • Išparduota
FASHION GOLD

AIDO IR LORETOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Vestuviniai žiedai Vilniuje, „Fashion Gold“ salone. Žiedus vienija metalas, bet išskiria skirtingi dizaino sprendimai. Vyriškas žiedas subtilus, stilingas, solidus, turintis braižytą paviršių. Moteriškas žiedas atrodo taip, lyg metalas porą kartų būtų apsuktas – tai sukuria begalybės įspūdį, laimės mazgo imitaciją.

 • Išparduota
FASHION GOLD

AIVARO IR MARIJOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Vestuviniai žiedai iš aukso Vilniuje. Šis vestuvinių žiedų komplektas žavi kontrastais, pasireiškiančiais per koloritą ir dizaino sprendimus. Rausvo aukso vyriškas žiedas platus, masyvus, pusiau matinio paviršiaus. Moteriškas žiedas yra iš geltono aukso, tačiau bene labiausiai akį traukia briliantų žėrėjimas.

 • Išparduota
FASHION GOLD

ALEKSO VESTUVINIS ŽIEDAS

Platus, masyvus vestuvinis žiedas – minimalizmas su klasikos ir prabangos priskoniu. Švelniai matinis žiedo paviršius dar labiau paryškina subtilumą ir daro žiedą išskirtiniu. Auksiniai vestuviniai žiedai Vilniuje, „Fashion Gold“ salone – čia rasite nepaprastai platų žiedų vestuvėms pasirinkimą.

 • Išparduota
FASHION GOLD

ALGIO IR VIOLETOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Originalūs, modernūs auksiniai vestuviniai žiedai. Labiausiai žavi žiedų paviršius, turintis daug įdubimų, sukuriantis porėto paviršiaus įspūdį. Šie vestuviniai žiedai tiks jaunavedžiams, norintiems išskirtinių žiedų. Įmantrus sprendimas – briliantų eilutė eina ne per moteriško žiedo centrą, kaip įprasta, bet šone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

ANDRIAUS IR AURELIJOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Balti vestuviniai žiedai, išsiskiriantys neįprastu, originaliu paviršiumi. Nelygus reljefas žiedams suteikia įmantrumo, todėl šie žiedai bus tobulas pasirinkimas norintiems savo rankas papuošti originaliais vestuviniais žiedais. „Fashion Gold“ salone Vilniuje rasite ne tik šiuos, bet ir daug kitų žiedų Jam ir Jai.

 • Išparduota
FASHION GOLD

ANTANO IR ERIKOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Vestuviniai žiedai iš balto aukso – neprilygstama elegancija, prabangus žvilgesys ir akį kaustantis subtilumas. Vyriškas žiedas išsiskiria stilingu blizgumu ir klasikiniu kiek gaubtu paviršiumi. Minimalistinis dizainas atrodo labai išraiškingai. Moteriškas žiedas su briliantais – kiekvienos moters svajonė.

 • Išparduota
FASHION GOLD

ANTANO IR JURGOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Vestuviniai žiedai Jam ir Jai Vilniuje. Vestuviniai žiedai neturi būti vienodi! Vyriškas žiedas solidus, rafinuotas ir išskirtinis – šias savybes suteikia juoda žiedo spalva. Moteriškas žiedas apjungia minimalizmą su prabanga – tai įprasmina balto aukso spindesys ir briliantų karūna. Užburiantis spalvų kontrastas!

 • Išparduota
FASHION GOLD

ARNO IR ŽIVILĖS VESTUVINIAI IR SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDAI

Vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų komplektas. Geltono aukso vestuviniai žiedai turi kiek išgaubtą paviršių, subtilumo ir papildomo žavesio suteikia nelygus žiedų reljefas. Sužadėtuvių žiedas su briliantais nepaprastai elegantiškas ir drauge subtilus. Žiedų komplektas moteriai leis nešioti du žiedus drauge!

 • Išparduota
FASHION GOLD

ARTŪRO IR VILMOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Minimalistinio dizaino, platūs auksiniai vestuviniai žiedai. Baltas auksas atrodo labai, šiek tiek šiurkštintas ir matinis žiedų paviršius suteikia solidumo. Šie vestuviniai žiedai yra platūs, atrodo masyvūs. Moteriškas vestuvinis žiedas dekoruotas keturių briliantų eilute. Idealiai tiks trokštantiems įspūdžio.

 • Išparduota
FASHION GOLD

AUGIO IR SIGOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Auksiniai vestuviniai žiedai, spinduliuojantys galią, prabangą ir solidumą. Vyriškas vestuvinis žiedas platus, masyvus, turintis matinį paviršių. Moteriškas žiedas plonas, subtilus, elegantiškas, bet prabangus – už tai reikėtų dėkoti įspūdingiesiems briliantams. Vestuviniai žiedai Vilniuje – „Fashion Gold“ salone.

 • Išparduota
FASHION GOLD

AUGUSTO IR DOVILĖS VESTUVINIAI ŽIEDAI

Vestuviniai žiedai, apjungiantys minimalizmo subtilumą ir brangakmenių prabangą. Vyriškas žiedas platus, specialiai sukurto ir ilgai išliekančio grublėto paviršiaus, su briliantu. Moterišką vestuvinį žiedą puošia briliantų juostelė, suteikianti elegancijos, spindesio. Vizualiai skirtingus žiedus vienija brangakmeniai.

 • Išparduota