Blog - whats new?

DEIMANTO ISTORIJA ARBA NUO KO PRIKLAUSO BRILIANTO KAINA?
22 views

Kas yra briliantas?

  • Briliantai yra apdirbtas deimantas.
  • Deimantas - tai grynuolių klasės mineralas.
  • Mineralas, kurio cheminė sudėtis yra kristalinė anglies modifikacija.

KOKIOS VESTUVINIŲ ŽIEDŲ KAINOS?
9 views

Sveikiname, jūs apsisprendėte sukurti šeimą ir dabar jūsų tikslas - tobuli vestuviniai žiedai. Prieš apsisprendžiant kuo įamžinsite savo santuokos įžadus, norime jums duoti keletą patarimų, kurie palengvintų jūsų apsisprendimą. 

Populiariausi vestuviniai žiedai
5 views

Vestuvinį žiedą pelnytai galime pavadinti svarbiausiu aksesuaru poros gyvenime. Šis papuošalas ne tik dailus, bet ir simboliškas, alsuojantis amžinai truksiančia meile, pagarba bei ištikimybe. Ypatingą dieną vienas kitam užmaunami žiedai renkami labai skrupulingai. Vieni ieško kažko įmantraus, o kiti prioritetą teikia klasikai, kai kurie nori vestuvinių žiedų iš balto aukso ar platinos, o kiti dievina nuo seno mėgiamą raudoną auksą. 

Patarimai, kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą
5 views

Anksčiau svarbiausia poros gyvenimo šventė buvo vestuvės, tačiau jau kuris laikas stiprėja ir sužadėtuvių reikšmė. Damos šio momento ypatingai laukia, o vyrų nervų ląstelėms sužadėtuvės neretai tampa tikrų tikriausiu išbandymu. Bene ilgiausiai trunka sužadėtuvių žiedų apžvalga, vertinimas ir to vienintelio žiedo paieška.

Vestuvinių žiedų gamyba iš savo aukso
4 views

Vestuves planuojantys kelti sužadėtiniai turi išties daug rūpesčių, vienas iš jų – žiedai. Nors tokio simboliško ir visam gyvenimui renkamo aksesuaro pasirinkimas yra malonus bei jaudinantis, visgi drauge atneša ir nemažai susirūpinimo bei kantrybės išbandymo. 

Deimanto kainos
4 views

Kažkada Merlin Monro išdainuota frazė, jog „deimantai – geriausi moterų draugai“ aktuali iki šių dienų. Juk kiekviena dama svajoja turėti savo papuošalų skrynutėje bent vieną deimančiuką arba papuošalą su deimantu, tiesa? 

Sužadėtuvių žiedų tendencijos 2020 metams
4 views

kokie sužadėtuvių žiedai madingi šiais metais? Pateikiame kelias karščiausias tendencijas!

Vestuvinių žiedų tendencijos 2020: dėmesys individualumui
5 views

Vestuvių žiedas nėra tik papuošalas – tai simbolis pasižadėjimo gyvenimą praleisti kartu. Ši mintis tikrai sukelia įtampą ir pasirinkti tokį svarbų kasdienį aksesuarą, rodos, tampa dar sunkiau. Jums padės tendencijos, kurios simboliškai perteikia laikmečio dvasią ir vyraujančias madas.

Sužadėtuvių žiedai su juodu deimantu: kodėl rinktis juos?
4 views

Sužadėtuvių žiedai su juodu deimantu | Fashiongold.lt

Sužadėtuvių žiedai su brangakmeniais pagal Zodiako ženklą
4 views

Sužadėtuvių žiedas – amžinybės, pasižadėjimo, meilės simbolis, todėl nenuostabu, kad jo pasirinkimas yra atsakingas procesas. Skaitykite: Fashiongold.lt